HAI Computers
  Hlavná stránka  »  Kontakty   »  Profil firmy
  Mapa webu  
 
  
 

Profil firmy  

Firma HAI spol. s.r.o. vznikla v roku 1991 spojením dvoch menších, úspešných počítačových firiem. Hlavným zameraním bol, od založenia, predaj a promptný servis výpočtovej techniky. Počas 20 rokov sme sa vďaka poctivej práci a úsiliu celého pracovného kolektívu vypracovali na špičkovú firmu v oblasti výpočtovej techniky a s ňou spojených služieb.

Svoju pozíciu si stále zlepšujeme predajom kvalitných počítačov so značkou HAI, poskytovaním kvalitného a promptného servisu pre počítače a príslušenstvo.

Predajňa na Trnavskej ceste 82 so servisným strediskom poskytuje široké servisné možnosti. Náš servis nie je limitovaný len na našu lokalitu - denne vyrážame na servisné zásahy ku zákazníkom do Bratislavy a okolia.

Pre našich klientov plánujeme, inštalujeme a spravujeme rôzne počítačové siete (štruktúrovaná kabeláž, WiFi, opto spoje, VPN riešenia).

Venujeme sa správe serverov, máme dokonale zvládnuté široké portfólio operačných systémov a masovo rozšírených aplikácií.

Spravujeme, zlepšujeme, auditujeme, hľadáme riešenia, pomáhame desiatkam klientov na základe pravidelných servisných zmlúv.

Svojim profesionálnym prístupom sa snažíme získať to najdôležitejšie o čo v IT biznise ide - spokojných zákazníkov.

Naše 20 ročné úspešné pôsobenie a dlhodobý rast, sú dôkazom, že to VIEME.

Neváhajte nás kontaktovať aj s Vašim IT problémom či požiadavkou.

 
počítače počítače  
Kontakt 

HAI spol. s r.o.

Trnavská cesta 82/D;
821 02      Bratislava
tel.:  0903445766

predaj: hai@hai.sk

 
počítače
počítače
počítače ESETGP počítače
HAI Computers Redakčný systém PSoIT