HAI Computers
  Hlavná stránka  »  Home   »  O tejto stránke
  Mapa webu  
 
  
 

Čo nájdete na tejto stránke?  

Základný popis jednotlivých kategórií stránky nájdete v tomto článku.
 
V súvislosti so skvalitnením poskytovaných služieb sme v decembri 2010 vynovili našu webstránku. Navigácia a pohyb v rámci stránky sú intuitívne, klikaním na názvy sekcií sa dostanete vždy tam, kde nájdete hľadané informácie.

V sekcii E-SHOP je klient prostredníctvom odkazu presmerovaný na katalóg tovaru. Tu nájde podľa kategórií, alebo výrobcov, zoradený tovar, s popisom, doplnkovými informáciami a cenami. Tovar možno prezerať, alebo pobjednať = pridať do nákupného košíka.

V sekcii SERVIS nájdete info o nami poskytovanom servise výpočtovej techniky, s popisom zaraďovania do jednotlivých servisných kategórií.

V časti KONTAKTY nájdete telefonické a e-mailové kontakty na pracovníkov HAI, spolu s krátkym popisom ako sa ku nám dostať.

Stránka HAI.SK Vám dáva možnost získať vždy aktuálne obchodné a doplnkové informácie , prípadne si tu v reálnom čase môžete objednať tovar z internetového obchodu. Po spracovaní objednávky jedným z našich obchodníkov, bude klient kontaktovaný. S obchodníkom má klient možnosť dohodnúť sa na čase, spôsobe a cene dodávky tovaru.

 
počítače počítače  
Kontakt 

HAI spol. s r.o.

Trnavská cesta 82/D;
821 02      Bratislava
tel.:  0903445766

predaj: hai@hai.sk

 
počítače
počítače
počítače ESETGP počítače
HAI Computers Redakčný systém PSoIT